Personal

Vi har de bästa människorna i branschen. Det är trevligt att arbeta med vår professionella och kundorienterade personal, så kontakta oss gärna!

Försäljning Sverige

Nina Sköld
Exportchef
Göran Carlsson
Regionchef

Mellersta och Norra Sverige

Mikael Thelander
Regionchef

Södra Sverige

Manuele Ricatti
Regionchef
+46 70 631 3034 +46 70 631 3034
manuele.ricatti@rauheat.se Skicka e-post

Mellersta och Norra Sverige

Patrik Crantz
Lageransvarig
+467 65 27 8667 +467 65 27 8667
patrik.crantz@rauheat.se Skicka e-post

Administration

Lassi Ojala
Verkställande direktör
Niina Kaisto
Administration och fakturering
Johanna Laiholahti
Marknadskoordinator
Krista Mikkeli
Marknadsföring designer

Försäljning Finland

Petri Haakana
Försäljningschef
+358 44 205 1477 +358 44 205 1477
petri.haakana@rauheat.fi Skicka e-post
Jarmo Ruohonen
Försäljningschef
+358 44 770 0013 +358 44 770 0013
jarmo.ruohonen@rauheat.fi Skicka e-post
Henri Forsman
Regionchef
+358 50 573 4631 +358 50 573 4631
henri.forsman@rauheat.fi Skicka e-post
Lauri Grönholm
Regionchef
+358 40 341 2356 +358 40 341 2356
lauri.gronholm@rauheat.fi Skicka e-post
Jonatan Näveri
Technical Sales & Customer Service
+358 40 3412 313 +358 40 3412 313
Skicka e-post
Ville Taimi
Försäljningschef
+358 40 672 9898 +358 40 672 9898
ville.taimi@rauheat.fi Skicka e-post
Simo Viinikka
Regionchef
+358 40 037 6863 +358 40 037 6863
simo.viinikka@rauheat.fi Skicka e-post
Petri Korhonen
Regionchef
Antti Tunkkari
Regionchef
Jan-Eerik Huhtamäki
Regionchef
+358 43 201 4103 +358 43 201 4103
jan-eerik.huhtamaki@rauheat.fi Skicka e-post

VS KONSTRUKTION

Heikki Jokela
VVS konsult

Lager

Ville Koskinen
Logistikchef
+358 40 341 2315 +358 40 341 2315
ville.koskinen@rauheat.fi Skicka e-post
Patrik Crantz
Lageransvarig
+467 65 27 8667 +467 65 27 8667
patrik.crantz@rauheat.se Skicka e-post
Kontakta oss

Vår professionella och erfarna personal är redo att tjäna och hitta rätt lösning för dig.

phone +358 (0)2 549 0400

Skicka e-post Skicka e-post