Personal

Vi har de bästa människorna i branschen. Det är trevligt att arbeta med vår professionella och kundorienterade personal, så kontakta oss gärna!

Försäljning Sverige

Nina
Nina Sköld
Exportchef
Pieter Miedema
Försäljningschef Sverige
+46 70 631 3039 +46 70 631 3039
pieter.miedema@rauheat.se Skicka e-post

Norra Sverige

Göran
Göran Carlsson
Regionchef

Mellersta Sverige

Mikael
Mikael Thelander
Regionchef

Södra Sverige

Manuele Ricatti
Regionchef
+46 70 631 3034 +46 70 631 3034
manuele.ricatti@rauheat.se Skicka e-post

Mellersta Sverige

Administration

Lassi
Lassi Ojala
Verkställande direktör
Niina
Niina Kaisto
Administration och fakturering
Johanna
Johanna Laiholahti
Marknadsföring

Försäljning Finland

Petri
Petri Haakana
Försäljningschef
+358 44 205 1477 +358 44 205 1477
petri.haakana@rauheat.fi Skicka e-post
Jarmo
Jarmo Ruohonen
Försäljningschef
+358 44 770 0013 +358 44 770 0013
jarmo.ruohonen@rauheat.fi Skicka e-post
Henri
Henri Forsman
Regionchef
+358 50 573 4631 +358 50 573 4631
henri.forsman@rauheat.fi Skicka e-post
Lauri
Lauri Grönholm
Regionchef
+358 40 341 2356 +358 40 341 2356
lauri.gronholm@rauheat.fi Skicka e-post
Jonatan Näveri
Technical Sales & Customer Service
+358 40 3412 313 +358 40 3412 313
Skicka e-post
Ville T
Ville Taimi
Regionchef
+358 40 672 9898 +358 40 672 9898
ville.taimi@rauheat.fi Skicka e-post
Simo
Simo Viinikka
Regionchef
+358 40 037 6863 +358 40 037 6863
simo.viinikka@rauheat.fi Skicka e-post
Petri Korhonen
Petri Korhonen
Regionchef

VVS Design

Heikki Jokela
VVS konsult

Lager

Ville
Ville Koskinen
Logistikchef
+358 40 341 2315 +358 40 341 2315
ville.koskinen@rauheat.fi Skicka e-post
Tuukka
Tuukka Suikki
Lagermedarbetare
Eerik
Eerik Huhtamäki
Lagermedarbetare
Kontakta oss

Vår professionella och erfarna personal är redo att tjäna och hitta rätt lösning för dig.

+358 (0)2 549 0400

Skicka e-post